Skolų administravimas

Leidžiame jums galvoti apie verslo plėtrą, o mes pasirūpiname jūsų finansinių srautų grąža.

KOKIA NAUDA JUMS?

Kiekviena įmonė išrašydama sąskaitas kartas nuo karto susiduria su kliento įsiskolinimu. Norint išvengti bereikalingų piniginių lėšų iššaldymo yra atliekama skolų prevencija ir jų administravimas.

Galima samdyti skolų išieškojimo agentūrą, kuri siūlo palankias kainas už surinkimo paslaugas Šiauliuose. Tačiau prieš imantis tokių veiksmų verta palyginti, kas labiau apsimoka.

Skolų išieškojimo agentūros veikia griežtai pagal įstatymus ir greitai padeda surinkti skolas iš fizinių ir juridinių asmenų. Tik čia yra vienas „bet“. Ar po tokio išieškojimo klientas toliau norės bendrauti su jumis? Tikėtina, kad ne.

IĮ „Ava Lt“ siūlo paprastesnį būdą laiku gauti mokėjimus iš klientų.

Kai pasirašoma buhalterinės apskaitos sutartis, iš karto aptariami veiksmai, kaip bus stebimas pinigų judėjimas, kas atliks šią funkciją – klientas ar mūsų specialistai.

Dauguma įmonių renkasi, kad tai darytų patyręs specialistas, o verslininkas galėtų daugiau dėmesio skirti savo verslo augimui.
Pastebėjome, kad dažniausia skolų atsiradimo priežastis – klientas tiesiog pamiršta sumokėti. IĮ „Ava Lt“ specialistas kiekvieną savaitę vėluojantiems mokėti klientams primena apie susidariusią skolą. Dauguma atvejų to pakanka, kad pinigai būtų sumokėti.

Mūsų specialistas visada bando gražiai susitarti su atstovaujamos įmonės klientu. Suprantame jo situaciją dėl atsiradusios skolos, tačiau daroma viskas, kad būtų atgauti pinigai, išlaikyti geri santykiai su klientu ir skatinama tolimesnė partnerystė.
IĮ „Ava Lt“ specialistai puikiai moka kontroliuoti skolas.

NORITE SUŽINOTI KAINĄ?

Nežinojimas neatleidžia nuo bausmės. Tokius žodžius galima išgirti iš mokesčio administratoriaus, todėl prieš imantis veiksmų verta pasitarti su profesionaliu buhalteriu.

Aurelija Račkauskienė
Telefonas: +370 676 37703 El. paštas: aurelija@avabuhalteris.lt

Aurelija Račkauskienė

Direktorė
Andrius Račkauskas
Telefonas: +370 686 20032 El. paštas: info@avabuhalteris.lt

Andrius Račkauskas

Buhalteris, profesionalas
Simona Kukarskytė
Telefonas: +370 650 56087 El. paštas: simonaavalt@gmail.com

Simona Kukarskytė

Apskaitininkė
Dėl skubios konsultacijos skambinkite mums telefonu +370 676 377033.