Buhalterinė apskaita Šiauliuose

Tai garantuota apsauga nuo nuostolių. Būtent to neužtikrina darbo sutartis su buhalteriu įdarbinant jį savo įmonėje. IĮ „Ava Lt“ specializuojasi užsakomųjų buhalterinių paslaugų srityje – vykdo apskaitą verslui pagal civilinės teisės sutartį.

KOKIA NAUDA JUMS?

Klientas perduoda buhalterio funkcijas profesionalams, turintiems ilgametę patirtį, ir išvengia problemų, kurias sukelia painūs buhalteriniai klausimai. Atsakomybė už dokumentų apskaitos kokybę ir patikimumą gula ant kvalifikuotų specialistų pečių!

Norint sukurti efektyvią ekonominių operacijų atspindėjimo sistemą, specialistai turi išsamiai išnagrinėti įmonės veiklą. Prieš pasirašant buhalterinių paslaugų sutartį yra atliekama išsami įmonės analizė. IĮ „Ava Lt“ darbuotojai vertina pramonės specifiką, įmonės organizacinę formą, taip pat nustato siūlomo darbo apimtį ir paslaugų sąnaudas. Atsakingas mūsų kompanijos specialistas užtikrina informacijos rinkimą, saugojimą, laikydamasis konfidencialumo taisyklių.

Kaip ir bet kuri iš užsakomųjų paslaugų rūšių, buhalterinės apskaitos priežiūra apima glaudžią bendradarbiaujančių šalių sąveiką. Labai daug dėmesio skiriama greito keitimosi informacija organizavimui. IĮ „Ava Lt“ komandos gairės yra ne tik informacijos saugumas, bet ir bendradarbiavimo patogumas. Su klientu vykdomas elektroninis dokumentų apsikeitimas ir valdymas. Tai leidžia klientui bet kuriuo metu prašyti visos reikalingos informacijos ir ataskaitų. Sistema veikia nuotolinės prieigos režimu, kuris visiškai atitinka bendrovės vadovų poreikius. Perėjimas prie užsakomųjų paslaugų teigiamai veikia procesų automatizavimą, pašalina piktnaudžiavimo galimybę, sumažina administracinę riziką.

Nuotolinė apskaita pašalina rūpesčius dėl papildomų biuro patalpų išlaikymo, perkant raštinės reikmenis. „Ava Lt“ klientui nereikia nerimauti dėl paslaugų specialistų kompetencijos patikimumo. Klientai visiškai atleidžiami nuo prievolės mokėti draudimo įmokas, nes nėra jokių darbo santykių su paslaugos atlikėjais. Visa atsakomybė už buhalterių veiksmus, riziką, taip pat einamąsias išlaidas tenka mūsų kompanijai.

NORITE SUŽINOTI KAINĄ?

*Nežinojimas neatleidžia nuo bausmės. Tokius žodžius galima išgirti iš mokesčio administratoriaus, todėl prieš imantis veiksmų verta pasitarti su profesionaliu buhalteriu.

Aurelija Račkauskienė
Telefonas: +370 676 37703 El. paštas: aurelija@avabuhalteris.lt

Aurelija Račkauskienė

Direktorė
Andrius Račkauskas
Telefonas: +370 686 20032 El. paštas: info@avabuhalteris.lt

Andrius Račkauskas

Buhalteris, profesionalas
Simona Kukarskytė
Telefonas: +370 650 56087 El. paštas: simonaavalt@gmail.com

Simona Kukarskytė

Apskaitininkė
Dėl skubios konsultacijos skambinkite mums telefonu +370 676 377033.