Darbo užmokesčio apskaičiavimas

Profesionalus požiūris į darbą su darbuotojais garantuoja bet kokio verslo augimą.

Profesionalus darbo užmokesčio apskaičiavimas įmonėje yra būtina sąlyga siekiant aukšto darbo našumo. Sąžiningam atlyginimų darbuotojams paskaičiavimui ir ekonominiam požiūriui į efektyvų kapitalo naudojimą reikia ypatingos patirties, žinių, kompetencijos. Kvalifikuoti IĮ „Ava Lt“ specialistai yra pasirengę padėti bei užtikrinti tinkamą duomenų rinkimą, apdorojimą, saugojimą, visų reikalingų dokumentų, ataskaitų formų paruošimą. Darbdavys bus apsaugotas nuo darbo ginčų, administracinių bylų iškėlimo ir trečiųjų asmenų reikalavimų.

Populiarėja nauja kvalifikuotų specialistų ir komercinių struktūrų sąveika. Sutarties sudarymas su specializuota buhalterinę apskaitą vykdančia įmone panaikina darbdavio atsakomybę už duomenų kaupimo terminus, ataskaitų patikimumą ir leidžia jam sutelkti dėmesį į svarbesnių užduočių sprendimą savo versle.

IĮ „Ava Lt“ buhalteriai teikia darbo užmokesčio apskaičiavimo paslaugas pagal kliento naudojamą atlygio formą. Pasirašant sutartį su klientu iš karto yra aptariami įmonėje taikomi atlygio principai. Tai leidžia išvengti mokėjimų problemų, taip pat suteikia galimybę pasirinkti efektyviausią darbuotojų skatinimo būdą.

Įprastai, užsakydamas paslaugas, užsakovas visiškai perduoda darbo užmokesčio apskaičiavimą specialistų kompetencijai. Kai sudaromas susitarimas, paslaugų sąrašas yra aiškiai nurodomas. Tai leidžia pakoreguoti darbo užmokesčio apskaičiavimo kainą, atsižvelgiant į faktinius organizacijos poreikius ir galimybes.

Pavyzdžiui, buhalterių kompetencija gali apimti šias funkcijas:

  • Pirminių dokumentų vertinimas (užsakymų lapai, paslaugų pastabos, premijų užsakymai);
  • Draudimo įmokų sumos nustatymas, vidutinis dienos uždarbis;
  • Mokėjimų darbuotojams įvertinimas dėl nedarbingumo, atostogų, komandiruotės;
  • Darbo užmokesčio taisyklės, tarifų grafikas, vidaus taisyklės vietos dokumentų rengimas;
  • Žalos ir pavojingų sąlygų kompensacijos dydžio nustatymas;
  • Pajamų mokesčio apskaičiavimas;
  • Atskaitymų taikymas.

Individualus darbo užmokesčio apskaičiavimas leidžia išvengti nepagrįsto išlaidų padidėjimo ir nustato tinkamas darbo užmokesčio apskaičiavimo išlaidas. Tuo pat metu kai kurios funkcijos gali būti pašalintos iš kompetencijos arba įtrauktos į sąrašą sutarties galiojimo laikotarpiu. Bendradarbiavimo sąlygų pokyčiai vykdomi abipusiu bendradarbiavimu ir kliento iniciatyva.

NORITE SUŽINOTI KAINĄ?

IĮ „Ava Lt“ specialistų atliekamas darbo užmokesčio apskaičiavimas skiriant ypatingą dėmesį duomenų apsaugai ir konfidencialumo taisyklių laikymuisi.

Aurelija Račkauskienė
Telefonas: +370 676 37703 El. paštas: aurelija@avabuhalteris.lt

Aurelija Račkauskienė

Direktorė
Andrius Račkauskas
Telefonas: +370 686 20032 El. paštas: info@avabuhalteris.lt

Andrius Račkauskas

Buhalteris, profesionalas
Simona Kukarskytė
Telefonas: +370 650 56087 El. paštas: simonaavalt@gmail.com

Simona Kukarskytė

Apskaitininkė

Dėl skubios konsultacijos skambinkite mums telefonu +370 676 377033