Įmonių auditas Šiauliuose

Išvados, pagrįstos audito rezultatais, yra oficialus dokumentas, skirtas finansinei atskaitomybei.

KOKIA NAUDA JUMS?

Lietuvos Respublikos įmonių finansinės atskaitomybės įstatyme numatytas privalomas įmonių auditas. Procedūros metu auditorius atlieka apskaitos analizę, visų sandorių atitikties su teisės aktais analizę ir jų atspindžio teisingumą ataskaitiniuose dokumentuose. Ekspertas nustato visas klaidas ir trūkumus, kurie gali būti susiję su baudomis. Auditas yra būtinas bet kuriai verslo įmonei- nuo mažos parduotuvės iki didelės gamyklos.

Net labai profesionalūs buhalteriai, turintys didelę darbo patirtį, kartais daro klaidų. Buhalterio darbas yra sudėtingas, jis apima daugybės finansinės veiklos klausimų sprendimą. Profesionalus auditorius gali visiškai susikoncentruoti į įmonės veiklos dokumentų tikrinimą. Dažnai mažos įmonės su nedideliu biudžetu negali sau leisti samdyti kompetentingą buhalterį, todėl samdo ką tik studijas baigusį specialistą, kuriam trūksta darbo patirties, arba įdarbina buhalterį kelioms valandoms. Žmogus, dirbantis keliose darbovietėse, taip pat negali susikoncentruoti tik į vienos įmonės reikalus.

Versle finansinės klaidos yra neišvengiamos ir be įmonės audito dažnai to negalima nustatyti. Kiekvienai bendrovei auditas visų pirma yra reikšmingas dėl verslumo rizikos sumažėjimo.

Kokia nauda, jei yra atliekamas įmonių auditas?

Pirma, atlikus auditą, bus tiksliai žinoma, kaip įmonėje vyksta finansiniai ir kt. procesai. Antra, auditas atskleidžia pažeidimus dar prieš tai, kai jie gali pakenkti, verslui skiriant nuobaudas. Galiausiai, įmonės vadovas gauna rekomendacijas, kaip tobulinti ir optimizuoti apskaitą ir darbo eigą. Taip pat verta paminėti, kad audito ataskaitos buvimas stiprina įmonės prestižą ir pozicijas rinkoje, taip pat supaprastina jos santykius su mokesčių inspekcija, muitine ir bankais.

Įmonių auditas Šiauliuose

Audito metu audito IĮ „Ava Lt“ darbuotojai atidžiai tikrina visus apskaitos dokumentus ir darbo procesų organizavimą – apskaitos ir dokumentų valdymo principus, finansinius sandorius, ataskaitas ir kitas operacijas. Atlikęs tyrimą, auditorius pateikia išsamią ataskaitą apie atliktą darbą. Ataskaitoje, be kita ko, pateikiamos rekomendacijos, kaip ištaisyti nustatytas klaidas.

NORITE SUŽINOTI KAINĄ?

Nežinojimas neatleidžia nuo bausmės. Tokius žodžius galima išgirti iš mokesčio administratoriaus, todėl prieš imantis veiksmų verta pasitarti su profesionaliu buhalteriu.

Aurelija Račkauskienė
Telefonas: +370 676 37703 El. paštas: aurelija@avabuhalteris.lt

Aurelija Račkauskienė

Direktorė
Andrius Račkauskas
Telefonas: +370 686 20032 El. paštas: info@avabuhalteris.lt

Andrius Račkauskas

Buhalteris, profesionalas
Simona Kukarskytė
Telefonas: +370 650 56087 El. paštas: simonaavalt@gmail.com

Simona Kukarskytė

Apskaitininkė
Dėl skubios konsultacijos skambinkite mums telefonu +370 676 377033.