Buhalterio konsultacija

Pirmoji pagalba jūsų verslui yra tinkama buhalterio konsultacija.

Lietuvos įstatymai nuolatos papildomi naujomis normomis, todėl verslo atstovai priversti atsižvelgti į daugybę niuansų ir savarankiškai stebėti visus įstatyminės bazės pokyčius bei koregavimus. Verslo teisinė forma, mokesčių sistema, veiklos rūšis, personalo narių skaičius – kiekviena detalė turi įtakos apskaitos vykdymui. Štai kodėl pradedantys verslininkai ir besivystančių įmonių vadovai ieško patyrusio specialisto, kuris kompetentingai atsakytų į klausimus ir patartų.

Mūsų įmonės specialistai naudoja naujausias informacinių duomenų bazių versijas. Darbuotojai reguliariai tobulinasi kvalifikacijos tobulinimo kursuose. Mes visada žinome apie naujausius teisės aktų pakeitimus ir VMI pakeitimus.

„Ava Lt“ specialistai dirba su klientais iki visiško problemos išsprendimo. Galite kreiptis dėl konsultacijos asmeniškai atvykdami į mūsų biurą, iš anksto suderinę laiką paskambindami mums telefonu. Nuolatiniai partneriai turi teisę gauti patarimus telefonu.

Mūsų specialistai yra pasirengę teikti visapusišką informacinę pagalbą sprendžiant konkrečias problemas. Darbo užmokestis užsieniečiams, mokesčių permoka, PVM grąžinimas, argumentuotų atsakymų dėl VMI patikrinimo rezultatų pateikimas, inventorizacijos atlikimas – per daugelį metų įgyta „Ava Lt“ darbuotojų patirtis leidžia išspręsti sunkiausias problemas.

Bendradarbiavimas grindžiamas abipusio pasitikėjimo, visiškos atsakomybės ir konfidencialumo principais. Informacija, gauta teikiant paslaugą, neatskleidžiama.

NORITE SUŽINOTI KAINĄ?

* Nežinojimas neatleidžia nuo bausmės. Tokius žodžius galima išgirti iš mokesčio administratoriaus, todėl prieš imantis veiksmų verta pasitarti su profesionaliu buhalteriu.

Aurelija Račkauskienė
Telefonas: +370 676 37703 El. paštas: aurelija@avabuhalteris.lt

Aurelija Račkauskienė

Direktorė
Andrius Račkauskas
Telefonas: +370 686 20032 El. paštas: info@avabuhalteris.lt

Andrius Račkauskas

Buhalteris, profesionalas
Simona Kukarskytė
Telefonas: +370 650 56087 El. paštas: simonaavalt@gmail.com

Simona Kukarskytė

Apskaitininkė

Dėl skubios konsultacijos skambinkite mums telefonu +370 676 377033